BASF’nin inşaat sektörüne sunduğu Master BuildersSolutions markası  “Usta Olan Kazansın” kampanyasıyla iki kez kazandırıyor.Ustalar ile işbirliğini güçlendirirken yenilikçi ve sektörün kaliteliürünlerini sunarak kazandırmayı hedefliyor.

Sizde üye olun kazanmaya hemen başlayın.

Puanlar Toplansın Usta Olan Kazansın.

 

Master Builders Solutions markalı tüm ürünlerigörebilmek, broşür ve teknik bilgi föylerini indirmek, güncel haberleri takipetmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


www.master-builders-solutions.basf.com.tr/tr-tr

 

BASF Hakkında

BASF olarak sürdürülebilir bir gelecek için kimyayaratıyoruz. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıylabirleştiriyoruz. Yaklaşık 112.000 BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke vesektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteriyor.Ürün portföyümüz; Kimyasallar, Performans Ürünleri, Fonksiyonel Ürün veÇözümler, Tarımsal Çözümler ile Petrol ve Gaz şeklinde beş segment altındatoplanıyor. BASF 2015’te 200 milyar TL’yi aşkın (70 milyar Avro) yıllık satışrakamına ulaştı. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA)ve Zürih borsasında (AN) işlem görmektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.basf.com.tr

 

BASF YapıKimyasalları Bölümü Hakkında

BASF Yapı Kimyasalları Bölümü yapıların inşası, bakımı,tamiri ve renovasyonu için gelişmiş kimyasal çözümler sunuyor. Beton katkıları,çimento katkıları, yeraltı inşaatı için kimyasal çözümler, su  yalıtım sistemleri, mastikler, beton tamir vekoruma sistemleri, yüksek performanslı grout harçları, performans zemin kaplamasistemleri,  seramik yapıştırıcı ve derzdolguları, Yapı Kimyasalları Bölümü’nün kapsamlı portföyünde yer alıyor.

Dünyanın dört bir yanında, yaklaşık 5.500 kişilik uzmanbir ekibe sahip olan BASF Yapı Kimyasalları Bölümü, müşterilerinin bir projedekarşılaşabileceği spesifik yapı zorluklarına yönelik olarak dünya çapında eldeettiği tüm deneyimler doğrultusunda çözümler sunuyor. Bölüm, müşterilerininbaşarısı ve sürdürülebilir yapılar inşa etmesine destek olmak üzere yeniliklergeliştirmek için global BASF teknolojileri ile yerel ihtiyaçlara yönelik derinbilgisini harmanlıyor. 50'den fazla ülkede üretim tesisi ve satış merkezi ileYapı Kimyasalları Bölümü, 2015’te yaklaşık 2,3 milyar Avro satış rakamınaulaştı.

Ayrıntılı bilgi için: www.master-builders-solutions.basf.com.tr/tr-tr


BASF Yapı Kimyasalları Usta Eğitim Seminerleri


BASF Yapı Kimyasalları Ürünlerine özel düzenlenen Usta Eğitim Seminerlerimize sizde katılın.Başvurularınızı ve mesajınızı bize iletmek için tıklayın.