Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olacaksınız?

Üyelik başvurularınızı ve diğer tüm işlemlerinizi www.basfustalari.com web sitesinden yapabilirsiniz ya da katalogun arkasındaki üyelik formunu doldurup servis sağlayıcımız olan INTERLİNK İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş.’nin adresine göndererek üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz gerçekleştirildiğinde, kaydınız yapılacak ve vermiş olduğunuz adrese “BASF USTALARI” kartınız gönderilecektir.

Nasıl Puan Kazanacaksınız?

Kampanya dahilinde gerçekleşen kampanyaya dahil ürün alımlarıyla birlikte belirlenen oranlarda hediye puanlar kazanacak ve bu puanlarınızı en geç kampanya süresinin bitimini takip eden 15 gün içinde kullanmak koşulu ile dilediğiniz zaman harcayabileceksiniz.

Ürünlerin Puanlarını Nasıl Toplayacaksınız?

Torbaların üzerindeki hediye kuponunu keserek, Bidon ve tenekelerin işaretli renkli kapaklarını toplayarak, Plastik kovaların içindeki hediye kuponlar toplayarak puanlar biriktirilebilecektir.

Toplanan Puanları Nereye Göndereceksiniz?

Ambalajlardan toplanan puan kuponlarını ve kapaklarını servis sağlayıcımız olan, İnterlink İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Yayıncılar Sok. No:4 34418, Seyrantepe İstanbul adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen puanlar sayılarak ilgili kişinin üye kaydına yüklenecektir.

Hediyenizi Nasıl Talep Edeceksiniz?

Biriktirdiğiniz puanlar ile hedeflediğiniz hediye puanına ulaştığınızda, hediye taleplerinizi www.basfustalari.com web sitesi üzerinden veya Hediye Katalogu’nun arkasındaki Hediye İstek Formu’nu doldurarak servis sağlayıcımız INTERLINK İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş.’nin adresine posta yoluyla iletebilirsiniz.

Hediyenizi Nasıl Alacaksınız?

Puanlarınız ve seçtiğiniz hediyeler INTERLINK İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. tarafından onaylandıktan sonra seçtiğiniz hediyeler adresinize kargo ile ulaştırılacaktır. Hediyeleri sağlıklı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilginizin doğruluğunu kontrol ediniz.